10 inspirativních pánských instagram účtů

Instagram je studnice nápadů a inspirace, kterou denně využívají miliony lidí po celém světě. Alfons.cz není výjimkou (http://instagram.com/Alfons.cz). Móda a životní styl má na instagramu své místo pevně dáno. Pojďte se dnešním článkem inspirovat špičkovými módními trendsettery s miliony fanoušky po celém světě.

#1 TrendStyled, @trendstyled

TrendStyled – texasan v New Yorku. Mimořádně zajímavá sonda do životního stylu mladého muže jménem Saul Carrasco. Saul se živí žurnalistikou díky svému blogování – www.trendstyled.com. Krom toho se také věnuje výrobě šperků. Pozoruhodný instagram účet jednoho pozoruhodného mladíka.

#2 Kyle Hocking, @kylehocking

Lifestylový blogger Kyle Hocking vyznává spíše pouliční styl s decentními prvky elegantní pánské módy. Na jeho instagramu najdeme i spoustu momentek jeho sportovních aktivit, ale samozřejmě i mnoho inspirativních outfitů. Poznávacím znamením jsou perfektně padnoucí kousky na každé fotce, což je základ pro dobrou fotografii. Čtěte i Kylův blog: TheSimpleChild.com.

#3 EJ Samson, @ejsamson

Nikdy nekončící pouť za dosažením perfektní kombinace obleku a kravaty. Tímto sloganem nás přivíta EJ Samson na svém blogu ejsamson.com. Dennodenní inspirace košile, kravaty a obleku je přesně to, co potřebujeme. Pouliční móda může sice být fajn, ale elegance hodná gentlemanů, to je teprv něco.

#4 Lorenzo Liverani, @liveranilorenzo

Spojení módy a cestování. To musí bavit každého. Tedy, každého našeho návštěvníka rozhodně. Lorenza sleduje na instagramu téměr 100000 lidí. To už je slušná porce fanoušků. Spojení architektury, módních outfitů v perfektně komponovaných fotografiích, to je Lorenzova signatura. Lorenza také píše svůj blog: YourMirrorStyle.com.

#5 Mens Style Pro @mensstylepro

Sabir M. Peele je zakladatel světoznámého magazínů o moderním pánském životním stylu plném inspirativních outfitů, návodů a gentlemanských rad, které se vždycky hodí, ale i receptů na koktejly a další. Magazín Men Style Pro najdete zde: MensStylePro.com.

#6 The Metro Man, @themetroman

Moti Ankari je profesionální žurnalista a průvodce módním stylem New Yorku. Kombinace elegance a obleků s pouliční módou New Yorku. V Motihu účtu nechybí tolik oblíbené outfitové komplety poskládané na zemi a mnoho mnoho kožené obuvi. Čtěte Motiho také na: Metroman.com.

#7 Joe Ottaway, @joeottawaystyle

Stylista Joe Ottaway nejenže radí lidem, jak se správně obléci, v rámci svého živobytí, ale také na svém instagramovém účtu, například prostřednictvím „patnácti sekundových tipů“ na originální outfit, který stojí za pozornost. Čtěte také Joeův blog: JoeTttaway.com.

#8 Karl-Edwin Guerre, @guerreisms

Karl-Edwin Guerre – muž, který miluje klobouky. Kloubouky a vše, co k takovému outfitu patří. Velmi elegantní inspirace pro každodenní nošení obleků – sonda do hlubin moderních střihů a vyladěných doplňků. Karl-Edwin Guerre je fotograf a je třeba zdůraznit, že velmi talentovaný. Za zmínku stojí i jeho blog: Guerreisms.com.

#9 The Sartorialist, @thesartorialist

Kdo nezná blog TheSartorialist, jako by nebyl. Nebo alespoň – jako by nebyl pánskou módou dotčen. Scott Schuman je světoznámý fotograf a blogger, který se svým módním žurnálem TheSartorialist dobyl módní svět.

#10 Leoš Mareš, @leosmares

Zajímá vás svět úspěšných Čechů, kteří jsou mimo jiné považováni za módní ikony? Instagram účet Leoše Mareše vám nesmí uniknout. Módní inspiraci pak nasajete hlavně díky Leošově kooperaci se značkou Blažek (nikoliv díky Leošovo exkožichářským srandastylem).


 

Na které zásadní instagramisty jsme podle vás zapomněli? Rádi se s vámi o tom pobavíme v komentářích.

P.S. Chcete další nálož inspirativních pánských instagram účtů? Přečtěte si článek na FashionMagazin.cz – http://www.fashionmagazin.cz/top-10-panske-modni-instagram-ucty-ktere-musite-sledovat/.

Add comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *