Nad 900 Kč poštovné ZDARMA!

  • SVATEBNÍ KRAVATY

    NA KAŽDÉM DETAILU ZÁLEŽÍ. DOKONALÉ SVATEBNÍ KRAVATY ALFONS.CZ. VÝBĚR NEJKRÁSNĚJŠÍCH KRAVAT, KTERÉ JSOU JAKO STVOŘENÉ NA JEDNU Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ŽIVOTNÍCH UDÁLOSTÍ - SVATBU.

    Kravaty svatební - svatební kravaty Alfons

Svatební kravaty Alfons.cz

Svatba bývá jednou z nejdůležitějších událostí v životě. Je proto nezbytně nutné naplánovat každičký detail tak, aby perfektně zapadl do celkové mozaiky. Nedílnou součástí a nutností jsou také pánské doplňky v čele s kravatami.

Z nabídky našich ručně vyráběných kravat Alfons.cz jsme vytvořili set svatebních kravat, do něhož jsme zařadili kravaty, které splňují všechny aspekty pro to, aby dotvořily skvělou atmosféru svatebního obřadu.

Svatební kravaty volte vždy až v pozdější fázi, kdy vaše nastávající již ví, v jakém barevném stylu se svatba odehraje. Svatební kravatou pak dotvořte romantický partnerský celek, v němž hlavní roli hraje samozřejmě nastávající choť.

Svatební kravaty s květinovým motivem

Obrovským celosvětovým trendem především u jarních a letních svateb jsou květinové motivy a zde přichází na řadu naše kolekce květinových kravat Alfons.cz, které jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené mimo jiné právě na svatby.

Svatební kravaty v pastelových barvách

Mimo květinových kravat pak s velkým úspěchem doporučujeme také naše kravaty v pastelovějších barvách, například v modrých odstínech.

Svatební kravaty v motivech s puntíky

Puntíky - módní záležitost především 60. let minulého století - se opět vrací do módy. Svatby s decentními puntíkovými motivy jsou svěžím oživením tradičních stylů a mezi nastávajícími ženami pak se i puntíky těší velké oblibě, proto jsme do našich svatebních kravat zařadili i kravaty s puntíky.

Ke kravatě na svatbu také ozdobu do klopy!

Další tip na povedený svatební detail do pánského saka? Květinové ozdoby do klopy. Svátečnost svatebního obřadu podtrhnete barevně ladící ozdobou do klopy. Alfons.cz ideální svatební kombinace: kravata s květinovým motivem a květinová ozdoba do klopy.