Vybíráme správnou velikost náramku

Pánské náramky jsou hitem mezi módními doplňky. A i když to možná mnoho z nás neřeší, je volba velikost důležitá stejně jako když si vybíráte oblečení, boty nebo jiné šperky. Důvod je prostý, nošení náramku musí být příjemné. Při výběru náramku se tedy zaměřte na obchody, které výběr velikosti umožňují. Ideálně přímo na výrobce. S univerzální velikostí si náramek moc neužijete.

Náramek musí být pohodlný

V případě, že zvolíte malou velikost, bude vás náramek tahat, škrtit a nošení pro vás bude nepříjemné. Zároveň se rychle opotřebuje. Naopak když bude náramek velký, bude vám padat s ruky nebo bude nepříjemně plandat a vy si jeho polohu budete neustále chtít upravovat a to vás po chvíli přestane bavit. Navíc u velkých náramků je větší šance, že se o něco zachytíte a náramek se poničí či dokonce přetrhne.

 

Změřte obvod svého zápěstí

Pro výběr správné velikosti náramku změřte obvod svého zápěstí krejčovským metrem (příliš neutahujte). Můžete také použít kousek provázku nebo proužek papíru, který poté změříte pravítkem. Podle naší tabulky pak můžete určit správnou velikost.

Pokud sháníte pánský náramek vyrobený na míru přímo vaší ruky, podívejte se na ty od české značky Lavaliere, která v kombinaci s vlastními originálními designy, pravými přírodními kameny, stříbrnými a zlatými prvky, dává výrobě náramků nový rozměr.

Foto: Instagram, Lavaliere.cz.

Add comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *